bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2014
  • 27 lutego 2014
  • wyświetleń: 8101

Szarża zakończona na ogrodzeniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek około godziny 7.20 na ulicy Czerwonej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierująca osobową Hondą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, utraciła panowanie nad samochodem i uderzyła w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Reklama

Kierująca osobową Hondą jadąc ul. Czerwoną w kierunku ul. Komorowickiej na wysokości skrzyżowania z ul. Palmową w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze utraciła panowanie nad samochodem i uderzyła w ogrodzenie posesji, następnie samochód przejechał kilkadziesiąt metrów chodnikiem obracając się wokół własnej osi, a swój bieg skończył na środku ul. Czerwonej - około 100 metrów od miejsca pierwszego uderzenia w ogrodzenie.

Szarża zakończona na ogrodzeniu · fot. bielsko.info


Zarówno kierująca jak i pasażerowie nie uskarżali się na żadne obrażenia. Ogromnym szczęściem jest fakt, że w momencie zdarzenia nikt nie poruszał się chodnikiem wzdłuż ul. Czerwonej. Roztrzaskany samochód został odtransportowany przez pomoc drogową.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj