bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 lutego 2014
  • wyświetleń: 2028

Napadli z bronią w ręku

Policjanci z Bielska-Białej i Szczyrku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na sklep spożywczy w Rybarzowicach. Sprawcy obezwładnili ekspedientkę, oddając strzał z pistoletu w powietrze i zarabowali gotówkę.

Do napadu doszło wieczorem 5 lutego. Dwaj zamaskowani sprawcy wtargnęli do sklepu. Oddali strzał z pistoletu i obezwładnili ekspedientkę. Ich łupem padła gotówka. Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu skrupulatnie gromadzili wszelkie ślady i dowody w tej sprawie. Sprawdzali każdy szczegół, a także każdą nową informację, która mogła mieć związek z napadem.

Prowadzone działania doprowadziły ostatecznie do ustalenia sprawców tego czynu. Policjanci zatrzymali najpierw 29-letniego mieszkańca Chybia, a kilka dni później jego o rok starszego wspólnika - mieszkańca Bielska-Białej. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty. Bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury, tymczasowo aresztował obu zatrzymanych mężczyzn.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.