Wiadomości

  • 19 lutego 2014
  • 24 lutego 2014
  • wyświetleń: 2618

Pastorałka dla hospicjum

Za nami:

24 lutego w Teatrze Polskim odbędzie się przedstawienie charytatywne. Cały dochód z przedstawienia zostanie przeznaczony na opiekę nad osobami w terminalnym okresie choroby nowotworowej - mieszkańcami Bielska-Białej i okolic.

pastorałka, ulotka


Przedstawiona zostanie pastorałka pt. "Jak Jagusia diabła przechytrzyła" w reżyserii Jadwigi Grudzińskiej. Wystąpią zespoły bielskiego Domu Kultury Włókniarzy: Chór Echo, Teatr Bez Granic i zespół "Beskid".

Początek spektaklu o godzinie 18.00. Bilety w cenie od 10 zł do 50 zł, do nabycia w kasie teatru. Dodatkowe informacje pod nr tel. 601428535.

Organizatorem akcji jest Hospicjum Świętego Kamila w Bielsku-Białej, które po raz pierwszy w swojej ponad 20-letniej historii, organizuje przedstawienie charytatywne.

Hospicjum obejmuje bezpłatną opieką chorych w terminalnym
okresie choroby nowotworowej w Bielsku-Białej i okolicach. Hospicjum św. Kamila tworzą wyłącznie wolontariusze (około 60 osób), którzy służą pomocą medyczną oraz wspierają chorych i ich rodziny także psychicznie i duchowo. Dla podniesienia jakości sprawowanej opieki stale uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj