bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 19 lutego 2014
  • wyświetleń: 2454

Policja szuka świadków wypadków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Bielska policja poszukuje świadków wypadków, do których doszło ostatnio na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego.

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukuje świadków poniższych zdarzeń:

11.02.2014 r. około 7.40 w Jaworzu na ul. Bielskiej (w rejonie wjazdu do sklepu „Biedronka”) samochód marki Opel Vectra koloru srebrnego jadąc w kierunku Cieszyna najechał na tył jadącego przed nim Renaulta Megane koloru zielonego, który odrzucony do przodu zderzył się z jadącym z przeciwka Fiatem Punto koloru białego. Na skutek zderzenia uczestnicy doznali obrażeń ciała.

11.02.2014 r. około 14.10 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Mazańcowickiej (w rejonie posesji nr 11), kierująca osobowym Fordem Ka w trakcie wyprzedzania rowerzysty zderzyła się z nim. Rowerzysta doznał obrażeń ciała.

08.02.2014 r. około 9.50 w Bielsku-Białej na Placu Wolności (w pobliżu posesji nr 1) nieustalony dotąd kierujący BMW koloru białego, w trakcie wykonywania manewru cofania potrącił przechodzącego z tyłu pojazdu mężczyznę, który prowadził rower. Pieszy doznał obrażeń ciała. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

07.02.2014 r. około 08.20 w Bielsku-Białej na ul. Lipnickiej (przy posesji nr 62), kierująca samochodem osobowym marki Honda potrąciła rowerzystę, który doznał obrażeń ciała.

29.01.2014 r. około 12.10 w Mesznej na skrzyżowaniu ul. Szczyrkowskiej i Szkolnej kierujący Volkswagenem Passatem koloru białego, jadąc w kierunku Bielska-Białej najechał na tył jadącego przed nim Fiata Pandy koloru srebrnego, a następnie zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z volkswagenem Passatem koloru fioletowego, którego 25-letnia kierująca doznała obrażeń ciała.

Świadków tych wypadków prosimy o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, nr tel. 33 8121230 lub najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj