bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2014
  • wyświetleń: 2225

Chciał popełnić samobójstwo

Policjanci uratowali 56-letniego bielszczanina, który usiłował popełnić samobójstwo zażywając leki psychotropowe. Mężczyzna został oddany pod opiekę lekarzy. Jego życiu nic już nie grozi.

Nie wiadomo jak zakończyłaby się próba samobójcza bielszczanina, gdyby nie natychmiastowa reakcja pracowników Podbeskidzkiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej i policjantów z komisariatu I.

Oficer dyżurny został powiadomiony przez pracowników POIK-u o mężczyźnie, który skontaktował się z nimi telefonicznie twierdząc, że zażył dużą ilość leków psychotropowych, a lekarstwa te popił alkoholem. Na bielską ul. Lipnicką, gdzie zamieszkiwał mężczyzna natychmiast skierowano policyjny patrol. Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwego lokatora, który utrzymywał, że zażył leki.

Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło poszkodowanemu pomocy. Mężczyzna został oddany pod opiekę lekarzy. Jego życiu nic już nie grozi.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.