Wiadomości

  • 14 lutego 2014
  • wyświetleń: 4367

Kolejne zdjęcia z budowy stadionu

W Bielsku-Białej rozpoczyna się ligowa wiosna. Prowadzone prace budowlane nie będą miały wpływu na organizację spotkań piłkarskich.

Wejście na stadion, na okres trwających obecnie prac, zostało zlokalizowane od strony ul. Żywieckiej. Tam również znajdują się kasy, które otwarte będą w dniu meczu. Na tyłach trybuny północnej przygotowane jest tymczasowe zaplecze, z którego będę korzystały drużyny oraz sędziowie.

Budowa stadionu miejskiego - 13.02.2014 · fot. UM Bielsko-Biała


Do użytku został przekazany narożnik północno-wschodni stadionu. Natomiast w narożnikach północno-zachodnim i południowo-zachodnim trwają roboty ziemne, powstają także stopy i ławy fundamentowe. Na trybunie południowej zakończono już prace związane z pokryciem dachu, powstają zewnętrzne klatki schodowe oraz trwają prace murarskie.

Powstaje również górna część trybuny wschodniej i trwa przygotowywanie stalowych dźwigarów, które będą stanowiły konstrukcję zadaszenia. Prowadzone są także ostatnie roboty rozbiórkowe starej trybuny „krytej” oraz prace ziemne w miejscu nowej trybuny zachodniej.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.