bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 lutego 2014
  • 13 lutego 2014
  • wyświetleń: 4313

MZK otwarte na krytykę

Od 7 lutego do 7 marca 2014 r. zostaną przeprowadzone ankietowe badania zadowolenia pasażerów z usług przewozowych świadczonych przez MZK w Bielsku-Białej.

Reklama

W przygotowanej przez Miejski Zakład Komunikacyjny ankiecie zawarto kilkanaście pytań. Pierwsza część dotyczy ogólnej oceny funkcjonowania zakładu. W skali od 1 do 6 możemy przyznawać punkty za m.in. bezpośredniość połączeń, częstotliwość kursowania autobusów, atrakcyjność cen, infrastrukturę przystankową, a także czystość pojazdów.

mzk bielsko
Miejski Zakład Komunikacji jest otwarty na krytykę · fot. ab / bielsko.info


W drugiej części znajdują się bardziej "osobliwe" zagadnienia. I tak spośród kilkunastu opcji możemy wybrać najbardziej uciążliwe zachowanie naszych współpasażerów. Do grona proponowanych odpowiedzi MZK zaliczył m.in. używanie wulgaryzmów w głośnych rozmowach, przykry zapach współpasażerów, zbyt głośne słuchanie muzyki, niestosowne zachowanie par, a także roszczeniową postawę osób starszych w kwestii ustępowania im miejsc siedzących.

MZK w ankiecie informuje również o planach otworzenia dwóch nowych linii. Proponowane przez zakład trasy to: Cygański Las - Podwale Dworzec, Hala Widowiskowo-Sportowa - os. Langiewicza oraz os. Polskich Skrzydeł - Hałcnów Kościół.

MZK autobus bielsko
Autobusy MZK na os. Karpackim · fot. ab / bielsko.info


Ankiety w wersji papierowej są rozpowszechniane głównie za pośrednictwem Rad Osiedlowych oraz kas biletowych MZK. Internauci mogą wypełnić wersję elektroniczną tego dokumentu, dostępną na stronie głównej przedsiębiorstwa - http://www.mzk.bielsko.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.