bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2014
  • wyświetleń: 3966

Ratownicy ATH w czołówce

Ekipa ratowników medycznych, złożona w większość z zawodników z ATH, zajęła trzecie miejsce na Międzynarodowych Zimowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym w Szczyrku.

Międzynarodowe Zimowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym rozegrano w ostatnich dniach stycznia. Ekipa Pogotowia Ratunkowego ZZOZ w Żywcu zajęła na nich trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji.

Reprezentacja Pogotowia Ratunkowego w Żywcu składała się z Piotra Białonia, pracownika Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Techniczno-Humanistycznej, Jacka Piaseckiego, studenta II roku studiów niestacjonarnych ratownictwa medycznego na ATH, oraz lekarza Szymona Januszyka.

ratownictwo medyczne ATH
Trzecie miejsce ratowników ATH · fot. ATH Bielsko-Biała


Zespół za swoje osiągnięcie otrzymał Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jacka Krywulta. Ekipa okazała się również najlepsza w kategorii Najlepsza Ekipa Śląska i otrzymała Puchar Wojewody dla Najlepszego Zespołu Ratownictwa Medycznego Województwa Śląskiego. Zdobyła też I miejsce w konkurencji „Zapałki”, rozegranej na terenie Fabryki Zapałek Czechowice S.A.

ab / bielsko.info, źródło: ATH Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.