bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 lutego 2014
  • 8 lutego 2014
  • wyświetleń: 5568

Czy znasz swoje miasto? - cz. 6

Za nami kolejna część konkursu "Czy znasz swoje miasto". Tym razem było troszkę trudniej, ale ponownie nasi czytelnicy wykazali się dobrą znajomością architektury Bielska-Białej.

Idea zabawy jest prosta. Co jakiś czas na portalu publikujemy fragment zdjęcia bardziej bądź mniej charakterystycznych budowli Bielska-Białej. Pierwszego czytelnika, który odgadnie co to za budynek, nagradzamy niespodzianką.

Kolejna edycja konkursu rozpoczęła się w piątek wieczorem. Na początek zaserwowaliśmy Wam taki fragment budynku:

konkurs
Co to za budynek? Podpowiedź nr 1 · fot. bielsko.info


Na rozwiązanie nie trzeba było długo czekać. Pierwsza prawidłowej odpowiedzi udzieliła pani Joanna Umer. Przedstawione powyżej fragmenty budynku to nic innego jak SDH Klimczok.

sdh klimczok
SDH Klimczok, ul. Cyniarska 11. Dawna "świątynia handlu" całego Podbeskidzia powstała w II poł. lat 80 XX wieku. Otwarcie nastąpiło 19 grudnia 1988 roku i było wydarzeniem transmitowanym przez ówczesną telewizję, wszak swego czasu "Klimczok" był największym domem handlowym PRL. · fot. bielsko.info


Pani Joannie gratulujemy i jednocześnie prosimy o pozostawienie swoich danych na naszym profilu facebookowym.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.