Wiadomości

  • 6 lutego 2014
  • 13 lutego 2014
  • wyświetleń: 9798

Bielszczanka gwiazdą Hollywood?

Natalia Janoszek z Bielska-Białej nie boi się wyzwań. Po tym, jak aktorka wzięła udział w kilku produkcjach Bollywood, postanowiła spróbować swoich sił w najważniejszym ośrodku amerykańskiej kinematografii. Na razie marzenia młodej bielszczanki się spełniają.

Były już Indie, Chiny, czas na Stany Zjednoczone. Na początku lutego modelka wyruszyła na podbój Hollywood. Po zaledwie kilku dniach pobytu w "Mieście Aniołów" pochodząca ze Straconki bielszczanka wygrała casting do filmu.

natalia janoszek
Czy Natalia Janoszek podbiję Hollywood? · fot. nataliajanoszek.com


- Kolejne marzenie prawie spełnione! Jesienią rusza produkcja amerykańskiego horroru "Haunting in Arkansas", w którym wcielę się w rolę Amy Baker i powrócę zza światów żeby wyrównać rachunki - informuje Natalia Janoszek.

I to nie koniec sukcesów rodem z Hollywood. Natalia weźmie także udział projekcie Las Vegas Model Search. Bielszczanka została wybrana spośród tysięcy modelek.

- Już 26 lutego impreza zostanie oficjalnie rozpoczęta w MGM Grand w Las Vegas. Tym razem po raz pierwszy będzie towarzyszyła mi ekipa produkcyjna z LA. Efektem tej współpracy będzie film dokumentalny produkcji amerykańskiej, ukazujący moje życie konkursowe od kulis - mówi modelka.

W ubiegłym roku ekipa bielsko.tv przeprowadziła wywiad Natalią Janoszek. Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj