bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2208

Przejęli ponad 500 porcji "trawki"

Policjanci z referatu antynarkotykowego zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków.

Sprawca został zatrzymany do kontroli drogowej w Jasienicy na ul. Strumieńskiej. Śledczy zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej mieli nosa, bo fordzie którym podróżował odnaleźli 600 porcji marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 10.000 złotych.

narkotyki
Policjanci przejęli ponad 500 porcji "trawki" · fot. KMP Bielsko-Biała


Dodatkowo wstępne badanie na obecność narkotyków w organizmie wykazało, że sprawca prowadził swój pojazd pod ich wpływem. Pobrano mu krew do dalszej analizy. Zatrzymano mu też prawo jazdy.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co może spędzić w więzieniu najbliższe 10 lat. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.