bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 stycznia 2014
  • 1 lutego 2014
  • wyświetleń: 15455

Gessler wychwala nasze miasto

Magda Gessler podczas swojej ostatniej wizyty w Bielsku-Białej była zdumiona asortymentem i jakością włoskich produktów w bielskich sklepach. Znana restauratorka wychwalała także jedną z miejscowych restauracji, zaliczając ją do grona najlepszych w Europie.

Najbardziej znana polska restauratorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami z wizyty w Bielsku-Białej na łamach tygodnika Newsweek.

gessler
Magda Gessler z ekipą Buon Gusto Primo Piano. Bielską restaurację zaliczyła na łamach Newsweeka do grona najlepszych w Europie! · fot. Buon Gusto Primo Piano


- W Bielsku-Białej moje ogromne zdziwienie wzbudziła liczba sklepów z produktami włoskimi, a jeszcze większe - ich wysoka jakość. Gdyby nie biały diadem z krochmalonej koronki na głowie pani ekspedientki w jednym ze sklepów, pomyślałabym, że oto magicznie przeniesiono mnie daleko na południe Europy - pisze w swoim felietonie Magda Gessler.

Szczególną uwagę restauratorki przykuł sklep Buon Gusto połączony z restauracją Primo Piano. Magda Gessler była zdumiona wnętrzem restauracji, precyzyjnością ułożenia karty dań, genialnym serwisem i cudownymi winami.

- Polska najwyraźniej jest już gotowa na doświadczenie najwyższej jakości produktu przyrządzanego i podanego w sposób świadczący o światowej klasie. Tłumy, które widziała w Buon Gusto w Bielsku-Białej najdobitniej o tym świadczą - czytamy w Newsweeku.

ab / bielsko.info
źródło: Newsweek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.