bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2014
  • wyświetleń: 6735

Kolizja na ul. Budowlanych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Dwie osoby w tym dziecko zostały przewiezione do szpitala na skutek kolizji osobówek na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Budowlanych w Bielsku-Białej.

Kolizja na ul. Budowlanych - 26.01.2014 · fot. Mirosław Jamro


Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 26 stycznia około godz. 15.00. - Kierujący samochodem marki Citroen, wyjeżdżając z ul. Trakcyjnej na ul. Budowlanych nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy samochodu marki VW Polo, który jechał ul. Warszawską w kierunku centrum miasta.

- Główną przyczyną tego zdarzenia było nieprzygotowanie samochodu do jazdy przez kierującego Citroenem, kierowca odśnieżył pojazd w minimalnym stopniu co ograniczało w znacznym zakresie widoczność tego kierowcy, na to co się dzieje na jezdni - mówił mł. asp. Robert Mazurek, Wydział Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Po przeprowadzeniu niezbędnych badań pasażerka VW Polo wraz z trzyletnim dzieckiem zostali zwolnieni do domu. Sprawca kolizji otrzymał mandat karny.

Policjanci z drogówki apelują aby w tych szczególnie trudnych warunkach drogowych, gdy marzną szyby czy pada śnieg, aby samochód odśnieżyć tak, aby mieć jak najlepszą widoczność.

Mirosław Jamro / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj