bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2011
  • wyświetleń: 5090

Dziecięcy festyn z policją

W czwartek bielscy policjanci oraz przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA uczestniczyli w siódmej już edycji Dziecięcego Festynu Integracyjnego „O uśmiech dziecka”, którego inicjatorem i pomysłodawcą jest Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej.

Policja IPA Festyn
fot. Policja


Festyn odbył w godz. od 10.00-13.00, na stadionie Towarzystwa Sportowego „Rekord” w Bielsku-Białej przy ul. Startowej 13. W zabawie uczestniczyły dzieci ze szkół specjalnych, integracyjnych i powszechnych. Opiekę nad dziećmi w tym szczególnym dla nich dniu, pełnym zabawy i radosnych przeżyć, sprawowali studenci Kolegium.

Czas najmłodszych wypełniły zabawy, gry, występy i pokazy
w tym, zorganizowane przez Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego bielskiej komendy. Policjanci zaprezentowali sprzęt, jakiego na co dzień używają stróże prawa. Na czas imprezy, wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, policjanci drogówki zorganizowali miasteczko ruchu drogowego. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz sprawności policyjnej oraz zatrzymanie przestępcy z wykorzystaniem psa służbowego. Korzystając ze wspaniałej pogody i licznych atrakcji wszyscy doskonale się bawili, co odzwierciedlały uśmiechnięte twarze uczestników.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.