bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2011
  • wyświetleń: 4379

Policjanci dla przedszkolaków

Rusza kolejna odsłona programu edukacyjnego "Mamo, tato już wiem jak być bezpiecznym" realizowanego przez Wartę, a objętego honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. W jego ramach przedszkola mogą wziąć udział w konkursie "Zbuduj swój ulubiony samochód ratunkowy".

Policja przedszkole
fot. Policja


Policjanci z Biura Prewencji Komendy Głównej Policji wspólnie z przedstawicielami Warty zachęcają do skorzystania z materiałów edukacyjnych udostępnionych w ramach kolejnej edycji programu pn. "Mamo, Tato już wiem jak być bezpiecznym”.

Akcja została przygotowana z myślą o przedszkolakach. Podstawowym elementem programu są zajęcia w grupach prowadzone przez wychowawców przedszkolnych. Uzupełnieniem zajęć są materiały edukacyjne, dostępne dla każdej przedszkolnej placówki oświatowej i innych zainteresowanych instytucji pod adresem www.wartadladzieci.pl oraz www.policja.pl. Integralną część programu stanowią przesłane do przedszkoli w styczniu br. tematyczne kalendarze na rok 2011.

Dzięki współpracy Warty z Komendą Główną Policji, placówki biorące udział w programie, mogą zaprosić policjanta z pobliskiej jednostki Policji na spotkanie dotyczące tematu: zawód policjant. Przedszkola mogą też wziąć udział w konkursie "Zbuduj swój ulubiony samochód ratunkowy”. Patronat nad konkursem objął Komendant Główny Policji.

Policja zaprasza do skorzystania z materiałów i do uczestnictwa w konkursie! Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Informacja na temat programu edukacyjnego "Mamo, Tato już wiem jak żyć bezpiecznie" podjętego przez Biuro Prewencji KGP i Wartę, zostałaopublikowana na stronie www.zyjbezpiecznie.policja.pl

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.