bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2014
  • 24 stycznia 2014
  • wyświetleń: 3179

Fałszywy szef agencji modelek

26-latek przedstawił się jako właściciel agencji reklamowej i pod pretekstem pomocy w zrobieniu kariery fotomodelki zwabił do hotelu i wykorzystał seksualnie młodą kobietę.

Bielscy policjanci zostali poinformowani przez jedną z pokrzywdzonych kobiet o przestępczym procederze prowadzonym przez oszusta. Sprawca pod pretekstem naboru do prowadzonej agencji reklamowej zwabił do jednego z bielskich hoteli młodą kobietę.

Obiecywał angaż do swojej agencji i karierę fotomodelki w ramach kontraktu na zdjęcia do sesji bielizny w Pradze. „Fotograf” zaproponował modelce profesjonalną sesję, a następnie grożąc, że rozpowszechni jej nagie zdjęcia, zgwałcił pokrzywdzoną. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali sprawcę.

oszustwo
Zgodnie z decyzją bielskiego sądu najbliższe miesiące oszust spędzi w areszcie · fot. KMP Bielsko-Biała


Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 12 lat za kratami. Policjanci sprawdzają teraz, czy nie było innych ofiar fałszywego właściciela agencji reklamowej.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Wszystkie kobiety, które mogły paść ofiarą 26-letniego oszusta prosimy o kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600, e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.