bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2014
  • 28 stycznia 2014
  • wyświetleń: 10504

Straż miejska na cenzurowanym

Pewna bielszczanka, niczym Kobieta Kot z komiksów o przygodach Batmana, postanowiła dokumentować bezradność straży miejskiej w Bielsku-Białej. Po publikacji filmów w internecie ponownie rozgorzała dyskusja na temat niezbędności tejże instytucji w stolicy Podbeskidzia.

W swoim pierwszym filmie internautka udowodniła, że przysłowie "najciemniej pod latarnią" znajduje swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nagranie przedstawia dewastację samochodów tuż pod oknami komendy straży miejskiej w Bielsku-Białej.

Inny materiał przedstawia sytuację na oddalonej o kilkadziesiąt metrów od siedziby strażników ulicy 1 Maja. W tym przypadku chodziło o nieprawidłowe parkowanie. Nie obyło się bez dyskusji z funkcjonariuszem na służbie, który nie widział w zaistniałej sytuacji problemu.
Po publikacji filmów w internecie ponowie zagorzała dyskusja na temat straży miejskiej w Bielsku-Białej. Wiele osób twierdzi, że instytucja jest niepotrzebna, zbędna, a czasem i szkodliwa. Zachęcamy do opowiedzenia się w tej sprawie w poniższej ankiecie

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.