Wiadomości
- 18 stycznia 2014
- wyświetleń: 2200
Przebił opony w akcie zemsty
Kryminalni z komisariatu II zatrzymali 26-letniego bielszczanina, który jest podejrzany o uszkodzenie samochodu należącego do pracownika ochrony, za co grozi mu do 5 lat za kratami.
Zaczęło się od kradzieży, której sprawca dopuścił się przed miesiącem w jednym z bielskich sklepów. Został wówczas ujęty przez ochroniarzy na gorącym uczynku. W odwecie za zatrzymanie groził jednemu z pracowników uszkodzeniem mienia. Faktycznie po jakimś czasie kamery monitoringu sklepowego zarejestrowały, jak chuligan przebija opony w samochodzie należącym do ochroniarza.
Sprawca spowodował szkody w wysokości 500 złotych. Policjanci poszukiwali wandala, który spodziewając się zatrzymania celowo się ukrywał. Po kilku dniach kryminalni ustalili miejsce, gdzie przebywał i go zatrzymali. W czasie zatrzymania mężczyzna szarpał się i wyrywał. Obezwładniono go i zakuto w kajdanki. Trafił do policyjnego aresztu.
Szybko ustalono, że uszkodzenie mienia, to nie jedyne przestępstwo, które ma na swoim koncie. Za wcześniejsze liczne kradzieże i włamania sąd skazał go na karę 2 lat pozbawienia wolności. Pomimo wielokrotnych wezwań, zatrzymany nie stawiał się w wyznaczonym terminie, aby odbyć zasądzoną karę. 26-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i po przesłuchaniu został przewieziony prosto do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.
Sprawca spowodował szkody w wysokości 500 złotych. Policjanci poszukiwali wandala, który spodziewając się zatrzymania celowo się ukrywał. Po kilku dniach kryminalni ustalili miejsce, gdzie przebywał i go zatrzymali. W czasie zatrzymania mężczyzna szarpał się i wyrywał. Obezwładniono go i zakuto w kajdanki. Trafił do policyjnego aresztu.
Szybko ustalono, że uszkodzenie mienia, to nie jedyne przestępstwo, które ma na swoim koncie. Za wcześniejsze liczne kradzieże i włamania sąd skazał go na karę 2 lat pozbawienia wolności. Pomimo wielokrotnych wezwań, zatrzymany nie stawiał się w wyznaczonym terminie, aby odbyć zasądzoną karę. 26-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i po przesłuchaniu został przewieziony prosto do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.
ZOBACZ TAKŻE
Nowy skwer prawie gotowy… i już zniszczony. Czy potrafimy dbać o wspólną przestrzeń?
Akty wandalizmu, śmiecenie i burdy na ul. Jaworzańskiej
[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej wicemistrzami województwa śląskiego w piłce nożnej
Motoambulans w Bielsku-Białej zdał pierwszy egzamin - 63 interwencje w pierwszym miesiącu
[FOTO] Zawał w autobusie MZK. Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej pacjent przeżył
Ebisu Sushi: Tradycyjne sushi w sercu Bielska-Białej. Teraz w nowej odsłonie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








