bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1977

Łup nie chciał zmieścić się do auta

Trzej rabusie skradli pokaźnych gabarytów łyżkę do koparki. Nie bez wysiłku przenieśli zrabowane mienie do zaparkowanego w pobliżu osobowego Opla. Gdy zastanawiali się jak zmieścić łup do bagażnika, zostali zatrzymani przez policjantów z bielskiego oddziału prewencji.

Do zdarzenia doszło wtorkową nocą na bielskiej ul. Poniatowskiego. Sprawcy wynieśli z terenu budowy łyżkę do koparki o wartości 2500 złotych. Z trudem usiłowali załadować skradzione mienie do zaparkowanego w pobliżu opla. Duża, metalowa łyżka nie mieściła się jednak ani w bagażniku, ani na tylnym siedzeniu.

Rabusie zachodzili w głowę co dalej, bo nie chcieli się pozbywać wartościowego, ale kłopotliwego łupu. Kiedy tak stali i dywagowali co robić, zauważyli ich policjanci. Zatrzymali podejrzanie zachowujących się mężczyzn w wieku od 21-27 lat. Sprawcy nawet nie próbowali uciekać. Przyznali się do kradzieży. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

Usłyszeli kradzieży, za co może im teraz grozić nawet do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.