bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2011
  • wyświetleń: 2504

Zatrzymano bandycki duet

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej w toku prowadzonych czynności operacyjnych i procesowych dokonali zatrzymania 17-letniego bielszczanina i 15-letniego mieszkańca Bystrej, podejrzanych o dokonanie na terenie miasta Bielsku-Białej licznych przestępstw rozbójniczych i kradzieży. 17-latek został osadzony w Pomieszczeniach dla osób zatrzymanych bielskiej Komendy, natomiast 15-latka umieszczono w Izbie Dziecka.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej w toku prowadzonych czynności operacyjnych i procesowych dokonali zatrzymania 17-letniego bielszczanina i 15-letniego mieszkańca Bystrej, podejrzanych o dokonanie na terenie miasta Bielsku-Białej licznych przestępstw rozbójniczych i kradzieży.

W toku czynności prowadzonych po zatrzymaniu wymienieni przyznali się na wstępie do dokonania dwóch przestępstw rozbójniczych w dniu 17 mają br. a następnie złożyli wyjaśnienia przedstawiając okoliczności 12 (dwunastu) kolejnych przestępstw rozbójniczych oraz trzech kradzieży jakich dopuścili się na terenie miasta Bielska-Białej na przestrzeni ostatniego miesiąca.

Podjęte bezzwłocznie w oparciu o materiał uzyskany w trakcie czynności wykonywanych z zatrzymanymi działania policjantów doprowadziły do odzyskania 3 (trzech) rowerów oraz 12 (dwunastu) telefonów komórkowych. 17-latek został osadzony w Pomieszczeniach dla osób zatrzymanych bielskiej Komendy, natomiast 15-latka umieszczono w Izbie Dziecka. Starszemu ze sprawców za popełnione przestępstwa grozi kara więzienia natomiast o losie młodszego zadecyduje Sąd Rodzinny.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.