bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2014
  • 20 stycznia 2014
  • wyświetleń: 4648

Ferie zimowe w naszym mieście

Za nami:

Rozpoczęły się ferie zimowe w województwie śląskim. Gmina Bielsko-Biała zaprasza do udziału w cyklicznych imprezach sportowo-rekreacyjnych, które będą odbywać się podczas ferii zimowych w ramach corocznej akcji „Zima w mieście”.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży będą odbywać się na stoku Dębowca (o ile dopisze pogoda), w hali sportowej Victoria przy ulicy Bratków, w kompleksie sportowym Orlik - sztuczne lodowisko, w krytej pływalni Troclik oraz hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Karbowej.

lodowisko
fot. bielsko.tv


W okresie 18.01-2.02.2014 r. dla dzieci i młodzieży szkolnej „bilety feryjne” na lodowisko przy ul. Słowackiego kosztować będą 2 zł, natomiast bilety wstępu na pływalnię „Troclik” przy ul. Sosnkowskiego kosztować będą 4 zł.

lodowisko bielsko
W okresie ferii bilet na lodowisko będzie kosztował 2 zł · fot. bielsko.info


Szczegółowy program zimy w mieście można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego - www.um.bielsko.pl/aktualnosc-3226-zima_w_miescie_2014.html.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.