bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1670

Nieletni awanturnik utemperowany

Nie dość, że wpadł na gorącym uczynku kradzieży sklepowej, to jeszcze usiłował pobić zatrzymującego go ochroniarza. Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali 16-letniego sprawcę, który za swoje czyny odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w Bielsku-Białej na ul. Kamienickiej. Sprawca skradł ze sklepu artykuły spożywcze. Pracownicy ochrony zatrzymali rabusia na gorącym uczynku. Nastolatek nie zamierzał się jednak tak łatwo poddawać.

Rzucił się do ucieczki, w czasie której uderzył jednego z pracowników w twarz, uszkadzając jego okulary. Część rozbitego szkła utkwiła mężczyźnie w oku. Na szczęście skończyło się na niegroźnych obrażeniach.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci chwilę później zatrzymali napastnika, który za swoje czyny odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.