bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2011
  • wyświetleń: 2360

Kolejna narkotykowa wpadka

30-letniego bielszczanina bez stałego miejsca zamieszkania posiadającego 12,360 gr. marihuany i 1,05 gr. amfetaminy zatrzymali policjanci z Wydziału Przestępczości Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Bielsku-Białej. Narkotyki zabezpieczono, a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo to grożą mu 3 lata więzienia.

Policjanci PPŻiZ zatrzymali sprawcę w dniu 16 maja w godzinach wieczornych na ul. Jutrzenki w Bielsku-Białej. Uwagę patrolu zwrócił samochód stojący przy ul. Krasickiego, kiedy postanowili go skontrolować, kierujący tym pojazdem gwałtownie ruszył i zaczął uciekać ulicami osiedla Złote Łany.

Policjanci podjęli pościg, w rejonie ul. Jutrzenki kierujący na skutek uderzenia w inny pojazd rozbił swój samochód i dalej kontynuował ucieczkę pieszo jego wysiłki na niewiele jednak się zdały gdyż funkcjonariusze w bezpośredniej konfrontacji biegowej okazali się lepsi i bez trudu dokonali jego zatrzymania.

Jak się okazało zatrzymany mężczyzna miał powód aby uniknąć kontroli, gdyż w pojeździe, który porzucił znaleziono marihuanę i amfetaminę. Narkotyki zabezpieczono, a ich posiadacza przewieziono do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grożą mu 3 lata więzienia.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.