bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1537

Ratownictwo gra razem z WOŚP

Ratownictwo drogowe Akra II włączyło się w finałowe granie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcji internetowej można wylicytować możliwość do bliższego poznania na czym polega praca pomocy drogowej.

Osoba, która wygra aukcję, będzie miała niepowtarzalną okazję wziąć udział w akcji ratowniczej, pod okiem fachowców samodzielnie sterować pracą hydrauliki oraz poznać tajniki tej pracy.

ratownictwo akra
Akra II gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy · fot. Akra2


- Dla osoby, która razem z nami brała udział w akcji zostanie przekazany pamiątkowy film i płytka ze zdjęciami. Niestety nie możemy zaplanować akcji wcześniej, ponieważ nikt nigdy nie wie co i gdzie się wydarzy, jeśli jesteś z okolic Bielska-Białej powiadomimy Cię możliwie jak najwcześniej o wyjeździe - wszystko do wcześniejszego uzgodnienia - czytamy w opisie aukcji.

Zachęcamy do licytacji, która odbywa się pod adresem aukcje.wosp.org.pl/zostan-1-dzien-pracownikiem-ratownictwa-drogowego-i878507.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.