bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1995

Poszukiwany zasnął na strychu

Poszukiwany mężczyzna nie mógł się wydostać z budynku, na strychu którego na dobre zasnął, więc wybił szybę w drzwiach i powoli cieszył się wolnością. Nie spodziewał się jednak, że zauważył go świadek, który swoje spostrzeżenia przekazał policjantom.

W czwartek nad ranem policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który wybił szybę w drzwiach budynku przy ul. Górskiej w Bielsku-Białej. Patrol zatrzymał chuligana. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak ustalono, sprawca wszedł do firmy wczorajszym wieczorem, jeszcze przed jej zamknięciem. Zasnął na strychu, a kiedy się obudził wszystkie drzwi były zamknięte. Wybił szybę w drzwiach, żeby wydostać się na zewnątrz. Spowodował szkody w wysokości ponad 500 złotych.

Szybko okazało się też, że zatrzymany jest poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa. Ukrywał się, bo końcem grudnia zeszłego roku w czasie domowej awantury złamał swojej matce rękę w dwóch miejscach. Zatrzymany usłyszy zarzuty znęcania się nad matką i spowodowanie obrażeń jej ciała, a dodatkowo zniszczenia cudzego mienia. Za przestępstwa te może mu grozić nawet do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.