bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2013
  • 31 grudnia 2013
  • wyświetleń: 3664

Sylwester w Klubie Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

Za nami:

Klub Klimat zaprasza na imprezę sylwestrową przy największych hitach lat 70' 80' 90' i najnowszych hitach światowej sławy gwiazd.

klimat


Klub oferuje trzy opcje uczestnictwa:
- Bilet normalny - 50 zł/os. W cenie biletu normalnego: wejściówka na imprezę sylwestrową bez miejsca siedzącego.
- Bilet VIP - 100 zł/os. Bilet z miejscem siedzącym oraz butelką wódki i 1l napojów na parę. Bilety sprzedawane wyłącznie na loże i stoliki: 4 osobowe, 6 osobowe loże, 8 osobowe loże i stoliki, 10 osobowe loże i stoliki.
- Bilet VIP GOLD - 150 zł/os. Bilet z miejscem siedzącym, ciepłymi posiłkami, zimną płytą (w formie bufetu - przygotowana przez restaurację AMERICAN DREAM), butelką wódki i 1l napojów na parę. Bilety sprzedawane wyłącznie na loże i stoliki: 4 osobowe stoliki, 4 osobowe stoliki i loże, 6 osobowe loże, 8 osobowe loże, 10 osobowe loże.

Sylwestrowe menu:
- Ciepły bufet: faszerowane roladki, żeberka w marynacie chilli, kurczak z mozzarellą, opiekane ziemniaczki, sałatka śródziemnomorska, sałatka z ogórków i pomidorów z czerwoną cebulą.
- Druga kolacja (od godziny 24.00): strogonow, leczo.
- Zimna płyta: śledzie w pieprzu, sałatka śledziowa, sałatka jarzynowa, sałatka z sezamem, jajka w sosie tatarskim, deski serów i wędlin, smalec, pikle, pieczywo i masełka czosnkowe.

Obowiązuje dress code elegant & glamour.

Bilety można nabyć w biurze Klubu Klimat: wtorek, środa, czwartek, piątek od 9.00 do 17.00, sobota od 16.00 do 24.00. W dniach 23-26 grudnia sprzedaż nie jest prowadzona.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj