bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2013
  • wyświetleń: 2289

Oddała znalezione pieniądze

Dzięki uczciwości pewnej kobiety, 34-letni przedstawiciel handlowy jednej z firm na Podbeskidziu odzyskał zagubioną saszetkę z dokumentami i gotówką w kwocie 5 tysięcy złotych.

Reklama

Mężczyzna zrealizował zamówienie w firmie w centrum Bielska-Białej, gdzie otrzymał od kontrahenta 5 tysięcy złotych i potwierdzenie wpłaty. Pieniądze włożył do saszetki, w której przechowywał także swoje dokumenty. Kiedy dotarł do następnego klienta, zorientował się, że nie ma przy sobie saszetki.

Po powrocie do centrum miasta przeglądnął zapis ze sklepowego monitoringu. Nagranie wyraźnie wskazywało, że zgubił saszetkę, gdy wsiadał do samochodu. Obok przechodziła kobieta, która podniosła zgubę i zajrzała do środka. Następnie schowała saszetkę do swoich pakunków i oddaliła się w nieznanym kierunku.

Mężczyzna natychmiast powiadomił policjantów o przywłaszczeniu pieniędzy i dokumentów. Jednak, jeszcze tego samego dnia, otrzymał telefon od kobiety, która poinformowała go, że znalazła zagubioną saszetkę i chce zwrócić należące do niego pieniądze i dokumenty. Dzięki jej uczciwości, zguba wróciła do właściciela.

BM / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.