bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2013
  • wyświetleń: 2436

Kradną z aut co popadnie

Torebki, saszetki, a nawet laptopy giną z otwartych samochodów. Na takie prezenty tylko czyhają złodzieje. Niestety, właściciele samochodów zapominają, że otwarte auto jest zaproszeniem dla rabusia.

Reklama

W Zabrzegu na parkingu przy ul. Londzina rabuś wybił szybę w fiacie i skradł pozostawioną na siedzeniu torebkę, a wraz z nią dokumenty i pieniądze. Z otwartego samochodu dostawczego przy bielskiej galerii handlowej zniknęła paczka z książkami wartymi ponad 1.000 złotych.

W podobnych okolicznościach z pojazdu zaparkowanego przy bielskiej ul. Batorego zginął laptop marki Lenovo o wartości blisko 2.000 złotych, a wraz z nim cenne dane. Na parkingu przy ul. Mostowej w Bielsku-Białej z otwartej toyoty złodziej skradł iphona wartego 2500 złotych.

- Dlatego apelujemy do Państwa o właściwe zabezpieczenie samochodu - otwarty stanowi zachętę dla złodzieja! Nie warto też kusić rabusia pozostawionymi na widoku, wartościowymi przedmiotami. Cenne rzeczy najlepiej schować do bagażnika - mówi oficer prasowy bielskiej policji, nadkomisarz Elwira Jurasz.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.