bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2013
  • wyświetleń: 1593

Pijany jechał środkiem jezdni

Informacje przekazane przez świadka przyczyniły się do zatrzymania pijanego kierowcy Forda Mondeo, który miał we krwi ponad 3 promile alkoholu.

Reklama

Do zdarzenia doszło wtorkowej nocy w Bielsku-Białej na ul. Janowickiej. Kiedy kierowca zauważył jadącego środkiem jezdni Forda, którego kierujący stwarzał poważne zagrożenie w ruchu drogowym, nie pozostał obojętny i w myśl trwającej kampanii "Nie reagujesz - akceptujesz" natychmiast przekazał swoje spostrzeżenia na numer alarmowy policji.

Dyżurny skierował na miejsce patrol, który po krótkim pościgu zatrzymał sprawcę. Okazał się nim 36-letni bielszczanin. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał przeszło 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości może mu teraz grozić nawet do 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.