bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 listopada 2013
  • wyświetleń: 5774

Nowości w Hinata Sushi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hinata Sushi" podaj

Artykuł sponsorowany:

Całkiem niedawno na kulinarnej mapie Bielska-Białej pojawiła się nowa restauracja japońska Hinata Sushi, w której jedną z atrakcji jest jedyny w okolicy pływający bar sushi.

Hinata Sushi zdobyła już dużą popularność w Bielsku, teraz do swojej oferty wprowadza tradycyjny japoński lunch tzw. Bento Lunch. Na gości restauracji, od poniedziałku do piątku w godz 11.00-16.00, czeka zawsze nowa kompozycja za jedyne 25 zł.

W skład Bento Lunch wchodzi danie dnia, ryż, sushi do wyboru (Hosomaki 6 szt., Futomaki 4 szt. lub Uramaki 4 szt.) i oczywiście sos.

Hinata Sushi - Bielsko-Biała, ul. Cechowa 12/3 · fot. Hinata Sushi


Kolejną nowością są dania ciepłe. Hinata Sushi w szczególności poleca smażonego łososia oraz grillowaną kaczkę.

Stek z łososia serwowany jest z warzywami i słodkim sosem teriyaki (cena 29 zł), kaczka z kolei, smażona na olejku kokosowym, serwowana jest z warzywami (cena 32 zł). Pełna lista głównych dań znajduje się na stronie: http://www.hinatasushi.pl/menu/dania-glowne.

hinata sushi


Przy tej okazji Hinata Sushi zaprasza również na swoją nową stronę internetową http://www.hinatasushi.pl, na której znajduje się m.in pełne menu restauracji.

Restauracja przypomina także o możliwości zamówień na wynos. Zamówienia przyjmowane są pod numerem telefonu 727 596 991.

Hinata Sushi

43-300 Bielsko-Biała
ul. Cechowa 12/3

kom. 727 596 991

Hinata Sushi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hinata Sushi" podaj