bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2013
  • wyświetleń: 2092

Słowackie Targi Turystyki

Za nami:

W weekend (30 listopada oraz 1 grudnia) w Centrum Handlowym Sarni Stok odbędą się Słowackie Targi Turystyki. To cykliczna akcja organizowana dwa razy w roku.

Reklama

targi słowackiej


W trakcie Targów Klienci mają możliwość zapoznać się z bogatą ofertą Słowackich hoteli, Aquaparków, Spa, różnego rodzaju kurortów i uzdrowisk. W trakcie dwóch dni można odkryć bajkową krainę gór, zamków, jaskiń i wód termalnych.

Czas uprzyjemniają występy regionalnej Słowackiej kapeli. Dodatkową atrakcją jest konkurs, w którym można wygrać: pobyty w kurortach wczasowych na Słowacji, wejściówki do SPA i Aquaparków, karnety na gondole, gadżety i inne atrakcje.

Podczas najbliższych Targów Generalnym Partnerem jest: OZ VIVA SLOVAKIA - portal z ośrodkami turystycznymi na Słowacji. Partnerem Głównym jest : Sorea - spółka hotelowa oraz Wellness Hotel Patince. Inni Wystawcy to: Region Liptov, Region Horehronie, Region Zitny Ostrov, Region Orava, Park Snow Donovaly - ośrodek narciarski, Wellness Hotel Chopok, Snowparadise Veľká Rača Oščadnica - ośrodek narciarski, Hotel Janosik, Bardejovske Kupele, East Slovakia Travel - biuro turystyczne, Agentura Pro-Staff - imprezy integracyjne na Słowacji, AquaCity Poprad, hotel Oravsy Haj.

Odbędą się 30 listopada 2013 w godzinach od 11:00 do 19:00 oraz 1 grudnia 2013 w godzinach od 11:00 do 19:00 (plac przy wejściu głównym).

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.