bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 listopada 2010
  • wyświetleń: 5963

Wpadka z marihuaną

Ponad 30 porcji odurzających marihuany zabezpieczyli policjanci z referatu antynarkotykowego i samodzielnego pododdziału prewencji w mieszkaniu 17-letniego bielszczanina. Zatrzymany odpowie za handel narkotykami. Za przestępstwo to może trafić do więzienia nawet na 10 lat. Wraz z nim zatrzymano także jego 19-letniego wspólnika.

Wpadli z marihuaną
fot. Policja


W czwartek wieczorem na ulicy Grażyńskiego w Bielsku-Białej policjanci zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich, na widok stróżów prawa odrzucił w zarośla niewielki pakunek.

W trakcie sprawdzeń okazało się, że było to sądowe wezwanie wydane na nazwisko 19-latka, w które zawinął 3 porcje marihuany. Policjanci przeszukali mieszkania obu zatrzymanych mężczyzn. W mieszkaniu 17-latka odnaleźli przygotowane do sprzedaży, 30 porcji odurzających marihuany.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Starszemu z nich za posiadanie narkotyków grożą 3 lata więzienia. Jego młodszy kolega za handel narkotykami może spędzić w więzieniu nawet 10 lat. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.