bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2013
  • wyświetleń: 2640

Zaginął 93-latek z Mazańcowic

Poszukujemy zaginionego Romana Tracza - 93-letniego mieszkańca Mazańcowic, który wyszedł z domu 28 października 2013 roku i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Reklama

zaginiony


Mężczyzna zamieszkuje samotnie w domu jednorodzinnym w Mazańcowicach. Z domu wyszedł 28.10.2013 roku, najprawdopodobniej w godzinach porannych i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 93 lata, wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, krótkie, zaczesane na czoło, duże uszy, wydatny nos.

W dniu zaginięcia ubrany: w zielony płaszcz do kolan, na głowie prawdopodobnie jasnoszary kaszkiet. Najprawdopodobniej zabrał ze sobą dokumenty, przybory kosmetyczne oraz pompę insulinową. Zaginiony może potrzebować pomocy medycznej!

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Jasienicy przy ul. Zdrowotnej 1401, tel. 33 8250510 lub z najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.