Wiadomości

  • 21 listopada 2013
  • 22 listopada 2013
  • wyświetleń: 12157

Nowe restauracje i sklepy w Gemini

20 listopada w centrum handlowym Gemini Park zostały otwarte nowe sklepy oraz kawiarnie. Tego samego dnia uruchomiono również powiększony parking, na którym obecnie znajdzie miejsce 1000 samochodów.

Powiększone sklepy Rossmann i Martes Sport, a także nowy salon meblowy Meblik i salon RTV Euro AGD to nowa oferta centrum handlowego Gemini Park. Na klientów galerii czeka również nowa kawiarnia The Coffee Factory, kawiarnio-lodziarnia Dolce Vita, lodziarnia Grycan oraz restauracja Sushi Samuraj.

Nowe sklepy w Gemini Park - 20.11.2013 · fot. Gemini Park


Z myślą o najmłodszych lista atrakcji centrum handlowego została znacznie wydłużona. Na parterze na dzieciaki czekają wesołe jeżdżące koniki różnego wzrostu i umaszczenia. Na I piętrze maluchy będą mogły podróżować w zimowej scenografii specjalnym pociągiem i bawić się w nowych bujakach w formie samolotu i samochodu. Starsze dzieci skupią swą uwagę na symulatorach motocykla i samochodu.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj