bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 maja 2011
  • wyświetleń: 2692

Zatrzymanie włamywacza

Nawet dziesięć lat więzienia grozi 18-letniemu mieszkańcowi Żywca, podejrzanemu o włamanie do restauracji przy ul. Mostowej. Włamywacz został zatrzymany przez policjantów komisariatu III i pracownika ochrony bielskiego centrum handlowego.

Zatrzymanie
fot. Policja


W niedzielę nad ranem, sprawca wyłamał drzwi w bielskiej restauracji przy ul. Mostowej. Jego łupem padły artykuły spożywcze o wartości 1500 złotych. Włamywacz ukrył łupy w zaparkowanym nieopodal bmw. Rabusia namierzył pracownik ochrony bielskiego centrum handlowego. Kiedy usiłował go ująć na ulicy, doszło pomiędzy nimi do szarpaniny.

Zdarzenie zauważyli przejeżdżający w pobliżu policjanci, którzy pomogli ochroniarzowi i zatrzymali sprawcę. W jego samochodzie odnaleziono skradzione „fanty”. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. W poniedziałek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem - przestępstwa, za które może trafić za kraty na najbliższe 10 lat. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.