bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 listopada 2013
  • wyświetleń: 4300

Nieudana próba samobójcza

Kilkadziesiąt minut trwała dzisiejsza akcja ratująca życie 22-letniego bielszczanina, który poinformował swoją dziewczynę, że zamierza popełnić samobójstwo. Policjanci z wydziału prewencji odnaleźli go pod wiaduktem przy ul. Babiogórskiej.

Reklama

Mężczyzna wysłał sms-a do swojej dziewczyny. Z treści informacji wynikało, że zamierza popełnić samobójstwo. Kiedy kobieta nie zastała swojego partnera w mieszkaniu, zwróciła się o pomoc do oficera dyżurnego policji.

Dyżurny natychmiast przekazał drogą radiową informacje do wszystkich patroli o poszukiwaniach desperata. Już po kilkunastu minutach od zgłoszenia policjanci z wydziału prewencji zauważyli mężczyznę, który leżał pod wiaduktem przy ul. Babiogórskiej. Miał podcięte żyły w ręce, był osłabiony i wyczerpany.

Mundurowi udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło poszkodowanego do szpitala. Szybkie i zdecydowane działanie dyżurnego oraz patrolu prewencji pozwoliło na uratowanie mężczyźnie życia.

ab / bielsko.info

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.