bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2013
  • wyświetleń: 4420

Śmierć dwutygodniowego dziecka

Lekarz zespołu ratownictwa medycznego, wezwany do jednego z mieszkań na osiedlu Złote Łany, stwierdził zgon dwutygodniowego dziecka. Badanie alkomatem rodziców noworodka wykazało, że oboje spożywali wcześniej alkohol.

31-letnia matka dziecka była w stanie po spożyciu alkoholu. W wydychanym powietrzu miała 0,28 promila alkoholu. 36-letni ojciec noworodka był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, iż w wydychanym powietrzu miał aż 2 promile alkoholu.

- Dokładną przyczynę śmierci dziecka pozwoli wyjaśnić zarządzona przez prokuratora na środę sekcja zwłok - mówi oficer prasowy bielskiej policji, nadkomisarz Elwira Jurasz.

Ojciec dziecka został zatrzymany. Zostanie przesłuchany jak wytrzeźwieje. Wyjaśnienia składa matka chłopczyka. Noworodek był pierwszym dzieckiem pary. Jego matka ma jeszcze dwoje dzieci z poprzedniego związku.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.