bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 listopada 2013
  • wyświetleń: 2604

Helios: maraton "Igrzyska śmierci"

Artykuł sponsorowany:

W najbliższy piątek (22 listopada) w kinie Helios w Bielsku-Białej w repertuarze zagramy: "Mini Maraton Igrzyska Śmierci". Pokaz rozpocznie się o godzinie 22.00 i zakończy w sobotę około godziny 3.00.

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do "nieprzespanej" nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji "nocnych marków". To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

W dniu długo oczekiwanej premiery drugiej części ekranizacji powieści Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", kino Heliso Bielsko-Biała przygotowało Mini Maraton składający się z filmów: "Igrzyska Śmierci", "Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia".

W głównej roli wystąpi Jennifer Lawrence, która na tegorocznej gali Oskarów została nagrodzona w kategorii: Najlepsza aktorka pierwszoplanowa.Igrzyska śmierci (The Hunger Games)
Reżyseria:Gary Ross
Scenariusz: Suzanne Collins
Obsada:Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Isabelle Fuhrman, Woody HarrelsonOpis filmu: Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik.

Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia (The Hunger Games: Catching Fire)
Reżyseria: Francis Lawrence
Scenariusz: Michael Arndt, Simon Beaufoy
Obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Jena Malone, Stanley Tucci, Toby Jones, Donald Sutherland, Willow Shields, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Lenny KravitzOpis filmu: Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem. "W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Przyjdź do nas! Oferujemy doskonały wybór tytułów, magię srebrnego ekranu, mroczną salę kinową, a czasem krzyk, gdy wyświetlany jest horror i śmiech, kiedy komedia. Nie słychać tylko chrapania.

Nocne Maratony Filmowe: Mini Maraton Igrzyska Śmierci.
Piątek, 22 listopada, godz. 22:00
Helios Bielsko-Biała, Galeria Sfera
Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała