bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 listopada 2013
  • wyświetleń: 1731

Przywłaszczył sobie cudzą kurtkę

Zarzuty kradzieży usłyszał 28-letni mężczyzna, który okradł klienta jednego z bielskich lokali przy ul. Barlickiego. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat za kratami.

Kiedy mieszkaniec Bierunia opuszczał nad ranem jeden z bielskich lokali nie spodziewał się, że jeszcze kiedykolwiek odzyska skradzioną mu tam kurtkę. Strata była tym większa, że w kieszeni pozostawił dokumenty, kartę bankomatową i telefon komórkowy. Wracając do domu, skierował się w stronę dworca PKP.

Tam zobaczył nieznajomego, który miał na sobie jego kurtkę. Swoje spostrzeżenia pokrzywdzony natychmiast przekazał funkcjonariuszom SOK, którzy ujęli rabusia i przekazali go w ręce policjantów z komisariatu III.

Skradzione mienie odzyskano, a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty kradzieży, za co grozi mu teraz do 5 lat więzienia. W przeszłości zatrzymany był już karany za podobne przestępstwa.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.