bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 listopada 2013
  • wyświetleń: 9432

Market Jula oficjalnie otwarty

Szwedzka sieć multimarketów otwiera dziesiąty już w Polsce raj dla majsterkowiczów i profesjonalistów. W Bielsku-Białej, a dokładnie w CH Sarni Stok, otworzono multimarket Jula.

sklep jula
fot. mat. prasowe


Jula pierwsze dwa sklepy otworzyła jesienią 2011 w Warszawie, potem kolejne otwarcia następowały szybko po sobie - Wrocław, Łódź, Lublin, Słupsk, Gdańsk, Gliwice i Poznań. Teraz przyszedł czas na Bielsko-Białą i jubileuszowy 10 sklep.

Jula to znany już i lubiany w Polsce a pochodzący ze Skandynawii koncept - multimarket, w którym klienci w jednym miejscu znajdą zarówno narzędzia do remontu domu, do ogrodu i garażu, sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD czy akcesoria motoryzacyjne staje się coraz bliższy mieszkańcom polskich miast.

- Trudno wyobrazić sobie lepsze uświetnienie naszego już drugiego - jubileuszu, niż to jakie dokona się w listopadzie w Bielsku Białej. Otworzymy tam nasz dziesiąty sklep! To najlepszy dowód na to, że Jula widzi w Polsce ogromny potencjał rozwoju ale też potwierdzenie ciepłego przyjęcia z jakim Polacy odnoszą się do naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie w Bielsku Białej, gdzie mamy znakomitą lokalizację (Sarni Stok) oraz naszych wymarzonych klientów- tysiące zaradnych i aktywnych ludzi ceniących ekonomiczne rozwiązania. Z uwagi na bliskość granicy spodziewamy się także sporego zainteresowania wśród klientów ze Słowacji i Czech - powiedział Daniel Adamiuk Country Manager JULA.

W Jula szeroki wybór gwarantuje asortyment ponad 13.000 wyselekcjonowanych produktów, często marek własnych - niedostępnych w innych sklepach, ale uznanych i docenianych w Szwecji czy Norwegii. Jula to „raj” dla majsterkowiczów i fachowców. Oferta w samym sklepie, podzielona została na 8 części tematycznych: Narzędzia i maszyny, Artykuły budowlane i farby, Elektryka i oświetlenie, Odzież artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Artykuły motoryzacyjne oraz AGD i RTV.

W dniu otwarcia JULA przygotowała dla Klientów specjalne atrakcje - dla pierwszych 100 klientów w piątek, sobotę i niedzielę czekają zestawy upominków, tym razem specjalnie dobrane na zbliżające się jesienne chłody - w torbie JULA znajdzie się termos, nauszniki, scyzoryk oraz breloczek z lampką LED. Dla pozostałych przygotowano specjalne oferty i promocje cenowe oraz poczęstunek - ciastka, napoje i tradycyjny szwedzki tort kanapkowy smorgostorta. Zakupy umili muzyka na żywo. Oferty i promocje na otwarcie w każdym z miast cieszą się olbrzymim powodzeniem. W Bielsku-Białej w Juli będzie można po atrakcyjnych cenach kupić odśnieżarki jednobiegowe, kurtki ocieplane, podnośniki garażowe, klucze udarowe, roboty kuchenne czy żarówki LED lub energooszczędne.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.