bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 listopada 2013
  • 17 listopada 2013
  • wyświetleń: 18038

Kraksa osobówki z karetką - wideo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek około godziny 15.00 doszło do zderzenia jadącej na "sygnale" karetki pogotowia ratunkowego z samochodem osobowym. W wyniku kolizji uprzywilejowany pojazd przewrócił się na bok.

karetka
Utrudnienia w ruchu trwały około 1,5 godziny · fot. Patryk Szwajcer


Oficer Dyżurny MSK otrzymał zgłoszenie zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Żywieckiej z ul. Stojałowskiego w czwartek, 14 listopada br., o godz. 15.09. Na miejsce akcji ratunkowej zostały zadysponowane 4 zastępy straży pożarnej w tym ratownictwo techniczne.

- 31-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Audi, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ambulansowi pogotowia ratunkowego marki Mercedes, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów, ambulans przewrócił się na bok. Obrażeń doznał jeden kierowca ambulansu oraz jeden z ratowników medycznych. Kierujący samochodem marki Audi został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł - mówił Oficer Dyżurny KMP w Bielsku-Białej.Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, postawieniu przewróconej karetki na koła, oraz neutralizacji plam rozlanych płynów eksploatacyjnych pojazdów.

Kraksa karetki z osobówką - 14.11.2013 · fot. Patryk Szwajcer


Ambulans pogotowia ratunkowego w czteroosobowym składzie jechał "na wezwanie" do osoby potrzebującej pomocy. Kierowca oraz jeden z ratowników zostali przewiezieni do szpitala, po przeprowadzeniu niezbędnych badań zostali zwolnieni do domu. Utrudnienia w ruchu pojazdów trwały do godz. 16.44, ruchem pojazdów kierowali policjanci.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj