bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 listopada 2013
  • wyświetleń: 1395

Spotkanie z radnymi na uczelni

Za nami:

14 listopada o godz. 17.00 w budynku Wyższej Szkoły Administracji przy ul. Frycza Modrzewskiego odbędzie się spotkanie mieszkańców i radnych Bielska-Białej.

Reklama

Fundacja Pozytywnych Zmian wraz z kilkoma bielskimi organizacjami pozarządowymi realizuje działanie pt. „Dostępni Samorządowcy”. Zadanie polega na opracowaniu skutecznej komunikacji pomiędzy mieszkańcami miasta a lokalnymi samorządowcami.

- Na spotkaniu zostaną przedstawione wyniki przeprowadzonego przez nas anonimowego badania ankietowego. Zapytaliśmy w nim radnych o przepływ informacji pomiędzy mieszkańcami a "ratuszem", o sposoby komunikowania się z mieszkańcami oraz o pomysły na zmiany i ulepszenia tego kontaktu. Teraz poprosimy radnych o komentarz do wyników badania - mówią organizatorzy spotkania z Fundacji Pozytywnych Zmian.

Następnie Fundacja przedstawi propozycje dotyczące poprawy i usprawnienia komunikacji w naszym mieście, które zostały opracowane na podstawie propozycji zgłaszanych przez mieszkańców i przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Spotkanie zwieńczy moderowana dyskusja mieszkańców z radnymi, której tematem będzie efektywna komunikacja. Dyskusję poprowadzi moderatorka ze Stowarzyszenia Szkoła Liderów.

Program spotkania:
1. Przedstawienie radnych Bielska-Białej.
2. Przedstawienie wyników badania ankietowego.
3. Komentarz radnych do wyników badania.
4. Przedstawienie propozycji na ulepszenie komunikacji.
5. Moderowana dyskusja mieszkańców i radnych.

Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.