bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 listopada 2013
  • wyświetleń: 4687

Stypendia od spółki Aqua - zdjęcia

W Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej już po raz czwarty uroczyście wręczono stypendia ufundowane przez bielską spółkę wodociągowo-kanalizacyjną AQUA S.A.

Reklama

Wsparcie finansowe otrzymało czterdzieści młodych osób z rodzin uczestniczących w miejskim programie Rodzina+. Stypendia zostały przekazane przez prezydenta Bielska-Białej Jacka Krywulta oraz prezesa zarządu spółki - Piotra Dudka. W 2013 roku o stypendia mogli ubiegać się uczniowie szkół: podstawowych (od klas V), gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, oraz studenci.

Podstawowym kryterium decydującym o stypendium była średnia ocen ucznia (studenta) za rok szkolny 2012/2013. Stypendia przyznane zostały na okres dwunastu miesięcy. Podczas uroczystości prezes Piotr Dudek wręczył także Honorowe Odznaki Pracownik AQUA S.A. Otrzymało je dziewięciu zasłużonych pracowników spółki.

Stypendia od spółki Aqua · fot. UM Bielsko-Biała

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.