bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 listopada 2013
  • wyświetleń: 3794

Kto rozpoznaje sprawcę napadu?

Policjanci z Bielska-Białej prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło w zeszły czwartek w jednym z bielskich banków przy ul. Skrzydlewskiego.

Reklama

poszukiwany
Kto rozpoznaje sprawcę napadu? · fot. monitoring banku


W miniony czwartek (07.11.2013r.) około 13.45 do palcówki bankowej w Bielsku-Białej przy ul. Skrzydlewskiego wszedł zamaskowany mężczyzna, który grożąc obsłudze przedmiotem przypominającym broń zażądał wydania gotówki. Po otrzymaniu pieniędzy sprawca uciekł. Z ustaleń wynika, że zanim dokonał przestępstwa przez około godzinę obserwował okolice banku.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, wzrost ok. 180 cm, krępej budowy ciała.

Ubrany: kurtka koloru czarnego do pasa z kapturem obszytym futerkiem koloru brązowego (na lewej stronie kurtki na wysokości piersi znaki - prawdopodobnie logo w kolorze jasnym), chusta typu „arafatka" (biało-czarna w kratkę), spodnie dżinsowe koloru niebieskiego z charakterystycznymi przetarciami, buty typu adidas koloru czarnego ze znaczkiem koloru białego lub srebrno-złotego przy dolnej części języka (w miejscu rozpoczęcia sznurowania), rękawiczki koloru czarnego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na fotografii (charakterystyczny ubiór) proszone są przekazanie informacji mogących pomóc w jego identyfikacji. Informacje prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121255, nr alarmowe 997, 112 lub anonimowo, np. przez anonimową skrzynkę mailową "powiadom nas" na stronie internetowej bielskiej policji.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.