bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 listopada 2010
  • wyświetleń: 4778

Wypadek na placu manewrowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek około 9.00 na placu manewrowym w Bielsku-Białej przy ulicy Broniewskiego doszło do wypadku. 56-letnia kursantka potrąciła 38-letniego instruktora. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Wypadek na placu manewrowym
fot. Policja


Kobieta miała prawo jazdy. Zapisała się na dodatkowe lekcje. Do tej pory wykorzystała 17 godzin, doskonalących jazdę pod nadzorem instruktora. W momencie zdarzenia instruktor przebywał poza pojazdem, kontrolując poprawność wykonywanych manewrów.

Podczas jazdy, kobieta nagle straciła panowanie nad toyotą. Instruktor próbował ją zatrzymać. Krzyczał, żeby nacisnęła hamulec. Niestety, kierująca najpierw potrąciła 38-latka, a potem uderzyła w filar budynku, przygniatając do niego poszkodowanego.

W wyniku wypadku mężczyzna doznał złamania obu nóg, obrażeń wielonarządowych i urazu głowy. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj