bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 listopada 2013
  • wyświetleń: 2168

Uratowali niedoszłego samobójcę

Bielscy policjanci w ostatniej chwili uratowali 43-letniego bielszczanina, który usiłował popełnić samobójstwo. Mężczyzna podciął żyły w ręce, a następnie zadzwonił na numer alarmowy policji informując, że właśnie targnął się na swoje życie, po czym przerwał rozmowę.

Policja
Uratowali niedoszłego samobójcę · fot. Policja


We wtirej przed południem pomocnik oficera dyżurnego odebrał telefoniczne zgłoszenie kierowane na numer alarmowy. Mężczyzna, który zadzwonił poinformował policjanta, że właśnie podciął sobie żyły, bo nie chce już dłużej żyć, po czym się rozłączył. Dyżurny nie zlekceważył zgłoszenia i natychmiast przystąpił do ustalania miejsca, gdzie przebywał desperat.

Błyskawicznie ustalono, że może on przebywać w rejonie tunelu kolejowego w centrum miasta. Tam odnaleźli go policjanci z wydziału prewencji. Mężczyzna miał rozległą ranę na ręce, był osłabiony i wyczerpany. Po udzieleniu mu pomocy przedmedycznej przez mundurowych, poszkodowany został otoczony specjalistyczną opieką lekarską.

Szybkie i zdecydowane działanie dyżurnego oraz patrolu prewencji pozwoliło na uratowanie mężczyźnie życia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.