bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2013
  • wyświetleń: 5643

Groźny wypadek w Pisarzowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło niedzielnym popołudniem (około 14.20) w Pisarzowicach na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Wspólnej.

Reklama

wypadek, pisarzowice
fot. Mirosław Jamro „Pressmix”


wypadek, pisarzowice
fot. Mirosław Jamro „Pressmix”


Z pierwszych ustaleń policji wynika, że kierujący chryslerem utracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym citroenem, kierowanym przez 41-letniego bielszczanina.

Kierujący citroenem z poważnymi obrażeniami ciała trafił na oddział intensywnej opieki medycznej. Do szpitala przewieziono także 39-letnią pasażerkę tego pojazdu oraz dwóch 51-letnich mężczyzn podróżujących chryslerem, od których pobrano krew do analizy na zawartość alkoholu.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia, który z mężczyzn kierował chryslerem. Na miejscu zabezpieczono ślady kryminalistyczne. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu.

Policja prosi świadków wypadku o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, nr alarmowe 997, 112.

ups / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj