bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 listopada 2013
  • wyświetleń: 3988

Śmierć na przejściu dla pieszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Starsza kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala na skutek wypadku drogowego ul. Żywieckiej w Mikuszowicach Krakowskich. Niestety lekarzom nie udało się uratować staruszki.

Reklama

śmierć na pasach
fot. Mirosław Jamro / Pressmix


Zdarzenie drogowe miało miejsce w czwartek, 31 października około godz. 19.00 na wysokości ul. Bajki. - Na oznakowanym przejście dla pieszych, przy prawidłowo działającej sygnalizacji świetlnej doszło do potrącenia kobiety, która została przewieziona do szpitala wojewódzkiego w Bielsku-Białej - mówił aspirant Wojciech Dobija, Wydział Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej. Samochód marki Opel Astra prowadził 33-letni kierowca.

Oficer Dyżurny MSK zadysponował straż pożarną. Działania dwóch zastępów strażaków z OSP Wilkowice polegały na uprzątnięciu oraz zmyciu nawierzchni jezdni. Utrudnienia w ruchu drogowym trwały przeszło 2,5 godziny.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj