Wiadomości

  • 2 listopada 2013
  • 6 grudnia 2013
  • wyświetleń: 4160

Motomikołaje dla Domu Dziecka

Do Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej zawitali po raz kolejny MotoMikołaje. Motocykliści z Podbeskidzia i regionu kwestują na rzecz bielskiego Domu Dziecka przy ul. Pocztowej.

Motomikolaje
Motomikołaje zebrały 16 tys. zł · fot. motomikolajebielsko.pl


Do 8 grudnia codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. od 17.00 do 20.00 oraz w weekend od 15.00 do 20.00, wolontariusze wyposażeni w Mikołajowe identyfikatory będą kwestować na rzecz bielskiego Domu Dziecka przy ul Pocztowej. Dzięki temu świąteczne marzenia dzieci, spisane w listach do Świętego Mikołaja, się spełnią.

Klienci Centrum będą mogli oglądnąć quada Rafała Sonika, w którym startował w rajdach Dakar oraz w wygranym ostatnio Rajdzie Maroko, jak również pięknego Harleya Davidsona. Chętni sfotografują się na tle tych niezwykłych maszyn. Atrakcją dla dzieci będzie możliwość malowania buziek.

Finał świątecznej kwesty odbędzie się 8 grudnia. Przed Gemini Park spotkają się wówczas MotoMikołaje, którzy około godziny 12.00 wyruszą na swych motocyklach w stronę znajdującego się przy ul. Pocztowej Domu Dziecka. Tam przekażą dzieciakom świąteczne podarunki.

W 2011 roku do Domu Dziecka dotarło 120 MotoMikołajów. W 2012 r. ponad 16, 5 tys. złotych. Dwa lata wcześniej - 11 tys. złotych.

W akcji biorą udział członkowie Stowarzyszenia MotoMikołaje Bielsko-Biała, jak również członkowie klubu Bielscy Motocykliści i Automobilklubu Beskidzkiego w Bielsku-Białej oraz elfy z klubu Just Riders.

Patronat nad akcją objął po raz trzeci Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj