Wiadomości

  • 23 października 2013
  • wyświetleń: 4902

Gemini Park nagrodzone

17 października odbył się finał konkursu Polskiej Rady Centrów Handlowych, w trakcie którego wyłoniono laureatów czwartej edycji eksperckiego programu PRCH Retail Awards 2013. Centrum Handlowe Gemini Park Bielsko-Biała otrzymało główną nagrodę w kategorii Kampania Public Relations 2013.

Gemini, centrum handlowe, sklepy
Centrum handlowo-usługowe Gemini w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Gemini Park otrzymało nagrodę za kampanię „Idzie, idzie Podbeskidzie… z Gemini Park Bielsko-Biała”. Wyróżniona została także kampania „Gemini TV” organizowana przez bliźniacze Centrum w Tarnowie.

„Idzie, idzie Podbeskidzie… z Gemini Park Bielsko-Biała” to kampania PR’owa, w której udział bierze najpopularniejszy w regionie klub piłkarski T.S. Podbeskidzie.

14 sierpnia 2012 r. w Gemini Park Bielsko-Biała odbyła się prezentacja drużyny, której towarzyszył szereg atrakcji: największe panoramiczne zdjęcie bielszczan wykonane z lotu ptaka, widowiskowe wypuszczenie 1000 balonów mających przynieść szczęście drużynie, pokaz mody z udziałem piłkarzy, prezentacje filmowe, konferencja prasowa, a także spotkanie kibiców z piłkarzami i władzami klubu. Wydarzenie, przyciągnęło do centrum ok. 2000 osób.

Współpraca Gemini Park Bielsko-Biała z T.S. Podbeskidzie kontynuowana jest do dziś w postaci prezentacji drużyny, eventów dla dzieci z udziałem piłkarzy, a także akcji o charakterze społecznym, jak np. zbiórki krwi.

- Bardzo się cieszymy, że organizowana przez nas kampania została nagrodzona w prestiżowym konkursie PRCH, w którym co roku rywalizują najlepsze galerie handlowe w Polsce. Nagroda główna jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem i jednocześnie motywuje nas do dalszej pracy - mówi Anna Dworak, Dyrektor ds. Marketing i PR Gemini Park Bielsko-Biała. - Jednym z naszych priorytetów jest wspieranie akcji społecznych i lokalnych organizacji, w tym także sportowych. Chcemy być kojarzeni nie tylko z miejscem idealnych zakupów, ale także zaangażowanym w tematy bliskie lokalnej społeczności, dlatego przygotowujemy się już do organizacji kolejnych akcji społecznych i eventów związanych z promocją idei „Jesteśmy stąd!” - dodaje A. Dworak.

Już za kilka dni, 27 października, odbędzie się czwarta już edycja akcji „Oddaj krew - idź na mecz” organizowana przez Gemini Park Bielsko-Biała wspólnie z klubem piłkarskim T.S. Podbeskidzie, której partnerami są również lokalne instytucje i firmy: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Teatr Polski, Saida Dance Academy, Powermed, Lodomania, Unicar Capoeria, Hipermarket Real Bielsko-Biała i ratownicy Grupy Medycznej Ochotniczej Straży Pożarnej w Jawiszowicach.

Dawcy będą mogli spotkać się piłkarzami bielskiej drużyny, jak też obejrzeć występy taneczne i pokaz pierwszej pomocy oraz otrzymać atrakcyjne nagrody, jak vouchery na mecz, bilety na spektakl i miłe upominki. Patronat medialny nad akcją objęły Radio Bielsko i portal bielsko.info.

Wydarzenie to wpisuje się w program „Weekendu zdrowia” (25-27.10), w trakcie którego klienci Centrum będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji. Na ostatnie miesiące roku 2013 planowane są w Gemini Park Bielsko-Biała kolejne wydarzenia o charakterze społecznym, w tym również wspólnie z klubem piłkarskim T.S. Podbeskidzie.

Polska Rada Centrów Handlowych jest organizacją, która zrzesza ponad 200 inwestorów, najemców centrów handlowych i deweloperów. Program PRCH Retail Awards został stworzony w celu bezstronnego i fachowego promowania najlepszych praktyk biznesowych w branży centrów handlowych w Polsce.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj